تبلیغات
هر چی بخوای - شیطان پرستی.نماد فرقه های شیطان پرستی.

هر چی بخوای
 
برای دیدن عکسها و مطالب به ادامه مطلب بروید شاید این رو همه شما از خود میپرسید که این شیطان پرستان چه کسانی هستند و چیکار میکنن ما در ادامه به شما تمام فرقه ها و عکسها و نماد شیطان پرستان رو آشنا میکنیم تا بیشتر با آنان آشنا شوید.
شیطان پرستانی که جدیدا اومدن  به خدایی اعتقاد ندارد و شیطان را تنها نوعی از قدیمی نماد ( archetype ) می داند و انسانها را تنها در برابر خود مسئول میدانند و اعتقاد دارد که آدمیزاد به تنهایی می تواند راه درست و اشتباه  را تشخیص دهد به همین دلیل هم این اعتقاد بیشتر به عنوان یک اعتقاد فلسفی  از قدیم شناخته می شود .

شیطان در این اعتقاد خرافی و غلط خود نماد نیروی تاریکی طبیعت ، طبیعت شهوانی ، مرگ ، بهترین نشانه قدرت و ضدمذهب بودن است.

این اعتقاد دارای شاخه های متعددی است اما می توان گفت جز چند نوع آن همگی دارای اصول زیر می باشند:

Atheism - : خدایی در شیطان پرستی وجود ندارد.

Not dualistic - : روح و جسم قابل دیدن نیستن نیستند و هیچ جنگی بین عالم خیر و شر وجود ندارد.

Autodeists - : خود پرستی ، خدایی جز خود انسان وجود ندارد و هر انسانی خود یک خداست.(استغفرالله)

Materialistic - : اعتقاد به اصالت ماده

- وابسته به راه چپ بودن در برابر راه راست که راه خدای یگانه و بی همتاست .

- ضد مذهب بودن خصوصا مذاهبی که اعتقاد به زندگی پس از مرگ دارند.

- عدم پرستش شیطان زیرا شیطان جسم نیست و وجود خارجی ندارد.

- اعتقاد به استفاده از لذت در حد اعلای آن زیرا تمام خوشی دنیایی است و این خوشی ها خصوصا لذات جنسی پتانسیل لازم را برای کارهای روزانه آماده می کنند و به هر شکلی انجام آنها لازم و اجباری است .

در بررسی نمادهای متعلق به شیطان‌پرستی خط بسیار روشنی از ارتباط صهیونیسم یعنی حکومت ظالم اسراعیل و شیطانیسم به وضوح قابل مشاهده است .منشأ قدرت بودن شیطان
یکی دیگر از عوامل گسترش شیطان‌پرستی این که شیطان را منشأ قدرتبه همه معرفی می‌کنند و خوشبختی و موفقیت در زندگی را در روزگار غلبه شیطان در گرو دست دادن با او و سپردن روح خود به شیطان به همه اعلام  می‌کنند. شیطان‌گرایان می‌گویند ما در دوران غلبه شر بر خیر زندگی می‌کنیم و این نشانه غلبه شیطان بر خداست، پس نیروی غالب نیروی شیطان است و در صورت کمک و همراهی با او می‌توان به نیروی لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوها دست یافت.
جنبش شیطان‌گرایی در راستای به رخنه کردن این دروغ بزرگ که در دوران غلبه قدرت شیطان به سر می‌بریم، دست به فعالیت‌های تبلیغی گسترده‌ای در جهان زده است. رومن پولانسکی در فیلم کودک رزماری (1968 میلادی) تولد شیطان را اعلام کرد، تولدی که همه از آن خوشحال اند و او را فرزند قدرتمندترین قدرتمندان می‌دانند. در فیلم دروازه نهم(1999) شیطان را به صورت نیرویی که غلبه یافته به همه معرفی می‌کند و سرانجام در فیلم گابریل تولید سال 2008، می‌بینیم که زمین را ظلمت و پلیدی فرا گرفته و خداوند فرشتگان و ملوک را برای نجات زمینش می‌فرستد؛ اما آن‌ها نیز آلوده می‌شوند و در پایان گابریل که همان جبرئیل فرشته  است با ناراحتی از خداوند، دست از زمین می‌کشد و به آسمان صعود می‌کند، تا نگذارد که خدا فرشتگان دیگر را به زمین بفرستد. این فیلم‌ها که با تکنیک‌های بالا و جذابیت‌های زیاد داستانی تولید می‌شود، در نهایت باور یا دست کم این احتمال را تقویت و قوی  می‌کند که نیرویی به نام نیروی شیطان وجود دارد و پیوستن به او بسیار مفید و خوب است.


فرقه های متعدد شیطان پرستان در ایران هبوط شیطان در ردای یک فرشته!

 

سالهای پس از رنسانس را می توان به سالهای افسار گسیختگی جهان غرب در تمامی بعدهای فردی ، اجتماعی و جنبه های متعدد روابط انسانی توصیف کرد . در سالهای اول قرن بیستم برخی عناصر فاسد با اتکا به گرایش ها و نظریات توراتی و پروتستانی به‌طور مخفیانه و مرموزی جریان شیطان پرستی را با ویژگی هایی چون گناه گرایی ، قتل ، تجاوزات جنسی ، نابود کردن اصول اخلاقی ، بی توجهی به مسائل توحیدی و … پایه گذاری کردند. گرایش مردم جهان به معنویت، اربابان قدرت و مدیران جامعه در غرب را بر آن داشت که به مدیریت این گرایش پوچ و خالی بپردازند. بیش از بیست سال از زمانی می‎گذرد که گرایش به معنویت، موج بزرگی را در دنیای غرب پدید آورد که به سمت‌ و ‌سوی معنویت دینی جهت می‌گرفت. علت هم این بود که باور‎های معنوی دینی تنها باور‎های موجود و به‎روز در جامعه بودند؛ به ویژه که بعد از نهضت‌‎های دینی در شرق عالم بخصوص انقلاب اسلامی ایران، گرایش معنوی در جهان جهت اسلامی پیدا کرد و گرایش به اسلام در غرب بالا گرفت و افراد و جوانان زیادی را تخت تاثییر قرار داد. این گرایش اگرچه یک گرایش فطری بود، اما علل و عواملی این موج را در دنیای غرب به انحراف کشاند و از درون آن نحله هایی چون شیطان پرستی بیرون آمد. این آیین  و دین دروغنین خطرناک در کشور ما دیده می شود و برخی از جوانان خواسته یا ناخواسته وارد گروه ها و دسته های خطرناک این آیین شده اند و شواهد  بر این موضوع دیده شده که خود لزوم پرداختن به آن، ریشه یابی و مقابله با آن را دو چندان می کند.
فعالیت فعلی این گروه‏ها و دیگر گروه‏های شیطان‏پرست :
1- تحرک در اینترنت 2- ترویج نمادها 3- ترویج متالیکا
4- پارتی‏ها و جشنهای شبانه 5- همکاری با سلطنت‏ طلب‏ها
اقدامات و رفتارهای شیطان‏پرستان
6- بی اعتقادی به خدا، دین، آخرت، پیامبران و…
7- اهانت به کتب مقدس و مخصوصاً کتاب انجیل که معمولاً آن را یا پاره می‏کنند و یا می‏سوزانند.
8- اهانت به علامت‏ها یا اشیاء و یا اماکن مقدس و مطهر، مثلاً برعکس کردن صلیب حضرت مسیح(ع)، اهانت به قبله‏ و…
9- اغفال دختران و زنان با اقدام به آزار و اذیت و رابطه جنسی همراه با خشونت بسیار زیاد  با آنها به خاطر عقاید ضد زنی و …..
10- کشتن و آزار حیواناتی مانند سگ، گاو، گوسفند و گربه به صورت دار زدن، سر بریدن، سوزاندن و…
11- برگزاری مراسم خودزنی و بعد از آن خوردن خون خود یا دیگری. از جمله اهداف پلید گروه ها و فرقه های شیطان پرستی، القا و انتقال مفاهیم و مطالب انحرافی در قالب نمادهای تصویری، یارگیری و تشکیل گروه‏کهای مختلف در سراسر دنیا چرا که استفاده از نمادها خود نوعی جذب به گروه محسوب می‏شود، و اعمال شیطان پرستی اعمال و مراسم مختلفی به عنوان شیطان پرستی انجام می‏گیرد.

1 عرفان‌های هندی 2- عرفان‌های آمریکایی 3- عرفان‌های چینی و خاور دور
4- عرفان مسیحی 5- عرفان یهود 6- عرفانهای اروپایی
این چندین دسته مهم‌ترین دسته‌های این عرفان‌های جدید در جهان هستند. البته عرفان‌های آفریقایی هم هستند اما خیلی مطرح نشدند، چون آفریقایی‌ها رسانه قوی و قدرت تبلیغاتی نداشتند.
نمادهای شیطان پرستیوجوه مشترک تمام فرقه‌ها


اندیشه های شیطان پرستی نُه اصل عقیدتی کلیسای شیطان
1. شیطان سمبل لذت جویی و آزادی و افراط است نه ریاضت کشی.
2. شیطان نماد وجود و زندگی شاداب و مادی است نه خوابی ناچیز و معنوی ( امور معنوی و غیر مادی، توهّم و تظاهر کردن است).
3. شیطان می گوید کم عقلی و بی غیرتی بهتر از ریاکاری و خود فریبی است.
4. شیطان می گوید مهربانی با کسانی که شایسته آن هستند بهتر است از عشق ورزیدن از روی ظاهر و برای جلب توجه شخص.
5. شیطان سمبل انتقام جویی است نه گرداندن آن طرف صورت قضیه هست.
6. شیطان سمبل مسئولیت پذیری برای مسئول است به جای دل مشغولی برای خون

آشامان خالی ( اشاره به ترس مؤمنان از معاد و جهنم و انجام اعمال خوب).
7. شیطان انسان را با دیگر حیوانات کاملاً همانند می داند، گاه بهتر و اغلب بدتر از آن حیواناتی که بر چهار دست و پا راه می روند. بارها و بارها شدیدتر از کسانی  که در این راه به طور اجباری آلوده شده اند، به خاطر خدای معنوی اش و ظهور عقلانی، به صورت حیوانی شرور تبدیل شده است.
8. شیطان تمام آنچه را گناه نامیده شده مایه ی خرسندی و مسرت روانی، فکری و عاطفی می داند.
9. شیطان بهترین دوستی است که کلیسا تاکنون داشته، چرا که در تمام این سال ها کلیسا را مشغول داشته است .
درباره نه اصل و بیانیه شیطان، نکاتی چند به ذهن می رسد که به برخی از آن ها اشاره می شود:
الف) آزادی و لذت بردن دو گونه است: آزادی مثبت و منفی. آزادی از بند شهوت و خواهش های غیر مشروع و معقول آن مثبت و مطلوب است. لذت حاصل از آن هم واقعی و پایدار است. اما آزادی از همه قیود و شکستن حدود اخلاقی و الهی منفی است. پیروی از امیال شیطانی زبان، شکم و شهوت جنسی، عین اسارت است.

در پایان نتیجه میگیریم که نباید به این گونه فرقه های روی بیاوریم و نگزاریم این جور مسایل بین ما و خدا قرار بگیرم.ادامه مطلب

برچسب ها: شیطان، فرقه، شیطانپرستی، نماد، خدا، اسلام، شیطانپرستان،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 5 آذر 1393 توسط کوروش .
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک